Хонда ВІДІ Інсайт logo

ПРОГРАМА TRADE-IN У ХОНДА ВІДІ ІНСАЙТ

С 08.02.2024 по 31.03.2024
Honda_VIDI_770.jpg

ПРОГРАМА TRADE-IN У ХОНДА ВІДІ ІНСАЙТ

Для тих, хто мріє стати власником новенької HONDA HYBRID офіційний дилер Хонда ВІДІ Інсайт на Бориспільському шосе пропонує програму – по обміну вживаного автомобіля на нову електрифіковану модель HONDA. Умови призначені як для власників автомобілів, так і для тих хто тільки починає знайомство з брендом і для постійних покупців.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Звернувшись до офіційного дилерського центру Хонда ВІДІ Інсайт, крім вигоди на автомобіль та привабливих умов обміну, Ви отримуєте додаткові переваги:

• немає потреби проводити передпродажну підготовку авто з пробігом, витрачати час та гроші на пошук покупця, дбати про чистоту угоди та особисту безпеку;

• передбачена можливість реєстрації нового автомобіля в автосалоні Хонда ВІДІ Інсайт, а необхідність переоформлення старого авто відпадає;

• дилерський центр надає допомогу при укладанні кредитних та страхових договорів, підписанні договору лізингу;

• ми гарантуємо абсолютну чистоту угоди й безпеку своїх клієнтів;

• гарантійне та сервісне обслуговування здійснює сертифікована станція технічного обслуговування Хонда ВІДІ Інсайт.

ОБРАТИ АВТОМОБІЛЬ З НАЯВНОГО СКЛАДУ

СКОРИСТАЙТЕСЯ ОНЛАЙН ФОРМОЮ ПОПЕРЕДНЬОЇ ОЦІНКИ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ З ПРОБІГОМ

ОНЛАЙН ОЦІНКА АВТО

*Наявність автомобілів та умови придбання уточнюйте у консультантів дилерського центру Хонда ВІДІ Інсайт. Вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора.

Детальну інформацію про програму обміну авто Trade-in від Хонда ВІДІ Інсайт, наявність моделей та умови їх придбання уточнюйте у наших консультантів за номером телефону +38044 591 70 39, або в дилерському центрі за адресою: Київська обл., Бориспільській р-н., с. Чубинське, вул. Київська 53 (Бориспільське шосе 7 км від Києва).

Умови чинні з 9.02.2024 до 31.03.2024.


2024 © Хонда ВІДІ Інсайт. Всі права захищені.