Хонда ВІДІ Інсайт logo

Автосалон Хонда ВІДІ Інсайт

Наші принципи

Компанія Honda Motor працює згідно з принципами «Поваги до індивідуальності» і «Трьох радостей», під якими ми розуміємо Радість покупки, Радість продажу і Радість створення.

Принцип «Поваги до індивідуальності»

Принцип «Поваги до індивідуальності» відображає наше прагнення поважати неповторність характеру і здібностей кожної окремої людини, довіряти один одному як рівноправні партнери, щоб в будь-якій ситуації запропонувати вам найкраще рішення.

Принцип «Трьох радостей»

Виходячи з нашої філософії «Поваги до індивідуальності», принцип «Трьох радостей» висловлює нашу віру в те, що кожна людина, який співпрацює або просто соприкоснувшийся з нашою компанією, повинен розділити з нами радість від цього спілкування.

Позиція лідерства

Згідно з цими фундаментальним принципам, з моменту свого заснування в 1948 році Honda Motor зберігає позицію лідера завдяки створенню нових цінностей для споживача: ми виробляємо продукцію найвищої якості, продаємо її за розумною ціною і задовольняємо потреби своїх клієнтів по всьому світу.

Дотримуючись зобов`язання

Крім усього цього, наша компанія веде свою діяльність, взявши на себе зобов`язання з охорони навколишнього середовища та підвищенню безпеки на дорогах.

Глобальна мережа

За час свого існування компанія Honda Motor перетворилася в найбільшого виробника мотоциклів в світі і стала одним з лідерів автомобілебудування. Створивши глобальну мережу з 454 дочірніх компаній і філій, співпраця з якими ведеться за принципом справедливості, Honda розробляє, виробляє і продає на ринку широкий асортимент товарів від невеликих універсальних двигунів і скутерів до спеціалізованих спортивних автомобілів, що принесло компанії світову популярність і заслужило довіру клієнтів по всьому світу.


2024 © Хонда ВІДІ Інсайт. Всі права захищені.