Хонда ВІДІ Інсайт logo

У ВИХІДНИЙ ДЕШЕВШЕ

С 01.01.2023 по 31.12.2023
VIDI Insight_вихідний_новина.jpg

Заощаджуйте, отримавши якісні послуги та запасні частини для вашого авто!


Тільки у дилерському центрі Хонда ВІДІ Інсайт  діє вигідна пропозиція «Знижка вихідного дня*» у розмірі

- 15% – на сервіс Honda та Acura;

- 5% – на запасні частини.

Офіційний дилерський центр Хонда ВІДІ Інсайт – оснащений сучасним обладнанням провідних світових виробників, що дозволить швидко та якісно виконувати повний комплекс робіт з використанням сучасних технологій на високому рівні. Якість обслуговування гарантується суворим дотриманням стандартів Honda Motor Co. Ltd.

Отримати знижку дуже просто – необхідно оформити заявку на сервіс та записатися на вихідний день (неділю), заповнивши онлайн-форму на сайті, або завітати до нас за адресою: с. Чубинське, вул. Київська, 53, 32-й км Бориспільського шосе.

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців сервісу Хонда ВІДІ Інсайт за телефоном: +38 (044) 591-70-39.

Строк дії пропозиції з 01.01.2023 по 31.12.2023. Умовою надання знижки може бути тільки оформлення замовлення-наряду в недільний день. Акційна пропозиція не додається до інших акційних пропозицій та знижок. 

*Право на отримання знижки на сервісні роботи згідно та запасні частини за даною пропозицією мають тільки фізичні особи, за адресою: вул. Київська, 53, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл., Україна.

*Знижка в розмірі 15% на сервісні послуги по даній акції не поширюється на: мийно-прибиральні роботи, на роботи з кузовного ремонту та тюнінгу субпідрядниі роботи по ремонту стартера, генератора, компресора, г / у керма, ел / у керма, карданного валу, коробки передач.

 


2023 © Хонда ВІДІ Інсайт. Всі права захищені.