Хонда ВІДІ Інсайт logo

ГРАФІК РОБОТИ У ЗВ'ЯЗКУ З COVID-19

22.03.2021
Хонда_уа.jpg

Шановні клієнти!


Звертаємо Вашу увагу, що у зв'язку із запровадженням карантину та інших обмежувальних заходів на території України, з метою недопущення масового поширення коронавірусу COVID-19, та на виконання протоколу №20 від 18.03.21 постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в період з 22.03 по 09.04 2021 року працює в наступному режимі:

  • відділ продажів – працює у закритому режимі за розкладом та без відвідування клієнтів, але з можливістю здійснення замовлень/отримання товарів та послуг із застосуванням адресного доставлення.
  • відділ сервісу та страхова компанія - працюють у штатному режимі за розкладом з можливістю відвідування клієнтами за умови дотримання встановлених протиепідемічних заходів.

Ви можете обрати авто на нашому сайті з наявних або у поставці та отримати персональну консультацію у наших спеціалістів.

АВТО В НАЯВНОСТІ

Для Вашого комфорту пропонуємо онлайн реєстрацію на дистанційний тест-драйв.

ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ

На нашому сайті ви можете ознайомиться з доступними кредитними програмами.

КРЕДИТНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Дізнайтеся про програму

TRADE-IN 

 

Детальну інформацію дізнавайтеся телефоном +3800445917039.

Ми розуміємо Вашу стурбованість щодо поширення коронавірусу COVID-19 в Україні. Саме тому наголошуємо, що турбота про Вашу безпеку та здоров'я є головним пріоритетом.
У зв'язку з цим, ми вжили додаткових зусиль щодо захисту клієнтів, зокрема впровадили регулярну дезінфекцію дилерських центрів, облаштували місця загального користування санітайзерами із дезінфікуючими засобами для рук, здійснили інструктаж персоналу та інші профілактичні заходи.
Ми вдячні Вам за довіру та запевняємо про те, що, отримуючи від нас послуги преміальної якості, Ваша безпека та здоров’я назавжди залишаться для нас найголовнішим пріоритетом!

 

Бережіть себе та будьте здорові!
Команда Хонда ВІДІ Інсайт.